O mnie

Arkadiusz Górka
fotograf ślubny

Cześć jestem Arkadiusz, Zajmuję się fotografią ślubną od wielu lat przez co z hobby zamieniłem na pracę, a może odwrotnie.. w każdym razie kocham to co robię 🙂

FotoGórka fotografia- troszkę o sobie ...

 Nie boję się nowych wyzwań oraz dalekich podróży. Choć głównie fotografuję śluby na terenie województwa zachodniopomorskiego, to często bywam też w miejscowościach takich jak Koszalin, Gorzów, Poznań czy Zielona Góra. A może nad morze? Bardzo proszę! Międzyzdroje Rewal i każda inna nadmorska miejscowość – nie ma problemu ! Za Wami mogę jechać nawet na koniec świata. Do każdego reportażu ślubnego podchodzę indywidualnie, poszukuję kadrów pełnych emocji i akcji, nawet tam gdzie z pozoru nic się nie dzieje. Działam tak abyście mnie nie zauważyli. Pracuję dyskretnie aby świadomość obecności fotografa była jak najmniejsza a Wy jak najbardziej naturalni, szczerzy, prawdziwi, ale zawsze tam gdzie być powinienem aby nic nie umknęło mojej uwadze Ważne emocje zamknięte w jednej chwili- zapamiętane na zawsze w jednym krótkim spuście migawki. Posiadam uprawnienia z Kurii metropolitarnej na fotografowanie w obiektach sakralnych. Zdjęcia przeze mnie wykonane na ślubie czy na sesji plenerowej poddawane są autorskiej obróbce. Zdjęcia drukowane są na najwyższej jakości papierze, aby to co się na nich znajduje było odzwierciedleniem waszego wyjątkowego dnia ślubu i pamiątką na zawsze
Cieszę się ze zapraszasz mnie do siebie abym mógł towarzyszyć w chwilach dla Ciebie najważniejszych takich jak: ślub, chrzciny, sesja ciążowa czy pierwszych urodzinach dziecka.
Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą fotografii ślubnej która obejmuje: sesje narzeczeńskie,sesje ciążowe, reportaż ślubny, sesje ślubne plenerowe.
Jeśli potrzebujesz fotografa ślubnego, na chrzest czy inną okazję, którą pragniesz uwiecznić na zdjęciach – trafiłeś we właściwe miejsce. W życiu jest wiele chwil wartych zapamiętania, lecz niestety – pamięć bywa ulotna. Na szczęście dzięki fotografii można uwiecznić te wszystkie momenty, co pozwala łatwiej wrócić do nich wspomnieniami.
Warto jednak pozostawić wykonanie zdjęć wykwalifikowanemu specjaliście. Profesjonalny fotograf ślubny zadba nie tylko o to, aby uchwycone kadry prezentowały się jak najpiękniej, ale także, by żadna z ważnych chwil nie umknęła. To zawodowiec, który jest zawsze tam, gdzie powinien być – w centrum wydarzeń, ujmując na fotografii obraz i wszystkie emocje – głównych bohaterów święta, jak i ich gości.
Wybierając proponowane tu usługi, masz pewność, że wszystkie najistotniejsze momenty wybranej ceremonii czy przyjęcia zostaną utrwalone w formie pięknej fotografii. Ciekawe ujęcia, cała magia chwil zapisana na obrazie… zadbam o to, abyście za każdym razem, gdy zajrzycie do albumu, odbywali małą podróż w przeszłość.
Fotografia ślubna Koszalin, Kołobrzeg, Stargard
Jako zawodowy fotograf ślubny oferuję swoje usługi na terenie województwa zachodniopomorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak:
Koszalin,
Kołobrzeg,
Stargard.
Fotografia ślubna to moja pasja, którą pragnę dzielić się z innymi. Dlatego przykładam ogromną uwagę do tego, by każde zdjęcie oddawało podniosły i wyjątkowy charakter święta – niezależnie od tego, czy będzie to ślub, chrzest czy inna, nawet bardziej kameralna sesja.
W prezentowanej ofercie znajdziesz ciekawe pakiety, obejmujące uwiecznianie na fotografii poszczególnych etapów z dnia ślubu, jak i chwil poprzedzających ten moment. Proponuję m.in. realizację sesji narzeczeńskich, jak i wykonanie zdjęć na foto-ściance podczas samego wesela. W swojej pracy używam wysokiej klasy sprzętu, gwarantującego doskonałą jakość fotografii.
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie – wszak każda para młoda czy młodzi rodzice mają własne wizje dotyczące sesji zdjęciowych. To pozwala również dopasować koszt realizacji zadania do oczekiwań Klientów. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby fotografia ślubna była pięknym zapisem tego wyjątkowego dnia – skontaktuj się ze mną.

 

Zapraszam do kontaktu telefonicznego tel. 792-34-18-32